STARTUJ Z NAMI
 
Dziś jest: Niedziela, 5.04.2020 r

POLECAMY

AKTUALNOŚCI Z BRANŻY

PROMOCJA W WYSZUKIWARKACH

ANKIETA

JESTEŚ TUTAJ:

Newsline.pl: PATRONAT

PR w Samorządzie i Administracji Państwowej

Narzędzia, trendy, doświadczenia i wyzwania komunikacji 2016 roku w instytucjach publicznych – to najważniejsze tematy XIII Konferencji PR w Samorządzie i Administracji Państwowej, która odbędzie się w dniach 28-30 września w Krakowie.

Kilkanaście wykładów autorskich, panele dyskusyjne, warsztaty i spotkania z ekspertami public relations w Polsce i temat przewodni: „Miasto dziś i jutro”. Tak zapowiada się XIII edycja ogólnopolskiej konferencji PR w Samorządzie i Administracji Państwowej. 

Znakiem rozpoznawczym PR-u w Samorządzie są najlepsi specjaliści występujący w roli prelegentów. W tym roku oprócz Macieja Orłosia, który opowie o najczęstszych błędach popełnianych podczas wystąpień publicznych i sposobach ich unikania, na konferencji wystąpią też dziennikarz Marek Czyż,  szefowie czołowych w Polsce agencji PR-owych Sebastian Chachołek (Grupa PRC), Mariusz Pleban (Multi Communications) Adam Łaszyn (Alert Media Communications i MeritumLab), eksperci którzy budowali komunikację kryzysową i schematy działania w sytuacjach zagrożenia: w policji – Mariusz Sokołowski (były rzecznik prasowy Komendanta Głównego Policji), Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego - Maciej Karczyński (były Rzecznik Prasowy ABW), wojsku - płk rez. dr Dariusz Kryszk (były Główny Specjalista Departamentu Prasowo-Informacyjnego oraz Departamentu Komunikacji Społecznej MON).


Na konferencji nie zabraknie też społeczników np. z organizacji Napraw Sobie Miasto, którzy zajęli się m.in. pustostanami w Katowicach, a także prowadzą konsultacje społeczne na temat zagospodarowania przestrzeni czy placów w centrach miast. Będą też przedstawiciele miast, w których z sukcesem realizowano w ostatnich latach kampanie wizerunkowe: Mieczysław Kieca, prezydent Wodzisławia Śląskiego, Tadeusz Krzakowski, prezydent Legnicy, Radosław Jęcek, burmistrz Karpacza, Waldemar Bojarun, wiceprezydent Katowic, Agnieszka Staniszewska, zastępca dyrektora kancelarii prezydenta Krakowa.

W trakcie konferencji odbędzie się gala wręczenia Kryształów PR-u. "Kryształy PR-u" to konkurs wyjątkowy, bo nagrody za najlepsze kampanie promocyjne przyznawane są tylko jednostkom samorządu terytorialnego, administracji państwowej oraz spółkom samorządowym w sześciu kategoriach: wizerunek w mediach społecznościowych, film promocyjny, promocja projektów unijnych, kreatywna kampania promocyjna, gazeta miejska/biuletyn, kampania promocyjno-informacyjna spółki samorządowej.

Udział w konkursie jest bezpłatny, termin przyjmowania zgłoszeń upływa 31 sierpnia 2016 r. Uroczysta gala odbędzie się 29 września w zabytkowym budynku Zakładu Uzdatniania Wody na krakowskich Bielanach.


Więcej szczegółów oraz program znajduje się na stronie internetowej Konferencji: 
www.prwsamorzadzie.pl 

POLECANE WYDAWNICTWA

NEWSLETTER

Zapisz się na darmowy newsletter. Najnowsze informacje z branży PR.

WYDARZENIA

ZALOGUJ SIĘ

NEWSLINE POLECA

SZKOLENIA

Newsline.pl 2007. Wszelkie prawa zastrzeżone Polityka Cookies
powered by edito cms
realizacja ideo,
0