STARTUJ Z NAMI
Dziś jest: Środa, 8.09.2010 r

POLECAMY

NEWSLINE POLECA

AKTUALNOŚCI Z BRANŻY

REKLAMA

Promocja w wyszukiwarkach

ANKIETA

JESTEŚ TUTAJ:

Trudne sytuacje w PR. Kryzys pod kontrolą - narzędzia i rozwiązania

2010-03-18

W dniach 18-19 marca 2010 r., w Warszawie odbędzie się szkolenie "Trudne sytuacje w PR. Kryzys pod kontrolą - narzędzia i rozwiązania", organizowane przez Concept Labs.

Na podstawie czterech wybranych case studies uczestnicy przećwiczą działania związane z sytuacjami kryzysowymi, które mogą dotknąć każdą firmę. Dowiedzą się jak przeciwdziałać kryzysom, szybko je identyfikować i na nie reagować.

Szkolenie poprowadzi Izabella Gielnicka - trener , coach i doradca z zakresu PR i budowania wizerunku. Z sukcesem wspiera menedżerów i przedstawicieli zarządów w rozwoju umiejętności komunikacyjnych, prezentacyjnych i przywódczych. W ramach zainteresowań naukowych, bada sposoby integrowania pracowników i trwałość nałożenia się kultur organizacyjnych, zwłaszcza w aspekcie komunikacyjnym. Autorka książek: „PR w kryzysie” (na zlecenie Banku Światowego), „Firma to ja, firma to my”, „Kultura organizacyjna w zarządzaniu”.

Więcej informacji oraz formularz zgłoszenia na stronie www.conceptlabs.pl
 

Wydarzenia miesiąca

ZALOGUJ SIĘ

NEWSLETTER

Zapisz się na darmowy newsletter. Najnowsze informacje z branży PR.

PRZEGLĄD PRASY

BLOGSFERA NEWS

GIEŁDA PRACY

Zapraszamy na

SPOŁECZNIE ODPOWIEDZIALNI:

Newsline.pl 2007. Wszelkie prawa zastrzeżone
powered by cms edito
realizacja ideo,