PORTAL KOMUNIKACJI
MARKETINGOWEJ I HR
Dziś jest: Piątek, 10.02.2012 r
PROMOCJA W WYSZUKIWARKACH
|
Young Creatives 2009
22.01.2009 13:04:06
Rusza kolejna polska edycja konkursu Young Creatives. Już od 2 lutego można zgłaszać teamy młodych kreatywnych w kategoriach: PRINT, CYBER, FILM, DESIGN i PR.
W ramach Polskiego Konkursu i Festiwalu Reklamy KTR, już od 7 lat Klub Twórców Reklamy organizuje polską edycję Cannes Lions Young Creatives. Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR oficjalny przedstawiciel Cannes Lions w Polsce potwierdził możliwość udziału zwycięzców polskiej edycji konkursu w Cannes Lions Young Creatives w kategoriach PRINT, CYBER, FILM. Nagrodą dla zwycięzców YC polskiego w poszczególnych kategoriach, będzie uczestnictwo w konkursie canneńskim.
W Polskim Konkursie Reklamy już 6 lat zgłaszane są i nagradzanie prace w kategorii Design, a od zeszłego roku także PR w ramach kategorii Active Advertising. Kategorie te znalazły się od zeszłego roku w głównym konkursie canneńskiem. Wydawało nam się właściwe promowanie tych kategorii (szalenie istotnych w procesie tworzenia komunikacji marketingowej) również wśród młodych i przygotowanie właśnie młodych zajmujących się Designem i PRem do możliwości udziału w przyszłości w Cannes YC, gdyż z całą pewnością pojawia się one wkrótce w konkursie dla młodych w Cannes - powiedziała Anna Zimecka Szef Biura Festiwalowego. Kategoria Design tworzona jest we współpracy z działającym przy SAR Klubem Brand Design, a kategoria PR - we współpracy z ZFPR.
W konkursie polskim mogą startować jedynie pracownicy zgłoszeni przez agencje komunikacji marketingowej, którzy nie ukończyli jeszcze 28 roku życia. Więcej informacji na stronie www.ktr.org.pl
|
|
Newsline.pl 2007. Wszelkie prawa zastrzeżone