STARTUJ Z NAMI
 
Dziś jest: Poniedziałek, 6.04.2020 r

POLECAMY

AKTUALNOŚCI Z BRANŻY

PROMOCJA W WYSZUKIWARKACH

ANKIETA

JESTEŚ TUTAJ:

Newsline.pl: Związki pracodawców SKM
Jacek Szulecki w jury festiwalu Eurobest 2015
02.09.2015 09:45:28

Tegoroczny Europejski Festiwal Kreatywności Eurobest odbędzie się w Antwerpii.  W jury w kategorii Outdoor/Radio znajdzie się Jacek Szulecki, executive creative director z Mccann Warsaw. Prace można zgłaszać do 25 września.

Każdego roku festiwal Eurobest przenosi się do innego miasta, tym samym łącząc lokalną kulturę ze światem kreatywnym. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 1-3 grudnia w słynnej z kreatywności w wielu formach Antwerpii.

Prace można zgłaszać w kategoriach:  Branded Content & Entertainment, Design, Direct, Film, Film Craft, Innovation, Integrated, Interactive, Media, Mobile, Outdoor, PR, Print, Print & Poster Craft, Promo & Activation, Radio. Konkurs został rozszerzony o dwie nowe kategorie, które występują również w ramach Cannes Lions: Creative Effectiveness i Healthcare.

Festiwal Eurobest jest miejscem spotkań dla agencji, technologów,  PRowców, designerów, twórców filmowych, klientów i wielu innych profesjonalistów z branży kreatywnej. Program festiwalu daje okazję do zdobycia wiedzy, wymiany doświadczeń i networkingu z najlepszymi firmami rynku europejskiego.

Podczas Eurobest odbędą się również finały konkursu Young Creatives Integrated. Polskę będzie reprezentował jeden zespół wybrany podczas krajowych eliminacji.  

Więcej informacji na temat wydarzenia i warunków uczestnictwa: www.eurobest.com.

Źródło: SKM SAR. 

POLECANE WYDAWNICTWA

NEWSLETTER

Zapisz się na darmowy newsletter. Najnowsze informacje z branży PR.

WYDARZENIA

ZALOGUJ SIĘ

NEWSLINE POLECA

SZKOLENIA

Newsline.pl 2007. Wszelkie prawa zastrzeżone Polityka Cookies
powered by edito cms
realizacja ideo,
0