STARTUJ Z NAMI
 
Dziś jest: Środa, 26.06.2019 r

POLECAMY

AKTUALNOŚCI Z BRANŻY

PROMOCJA W WYSZUKIWARKACH

ANKIETA

JESTEŚ TUTAJ:

Newsline.pl: Związki pracodawców SMB
Kolejne badanie branży outsourcing call/contact center
19.12.2014 14:54:22

Polskie Stowarzyszenie Marketingu SMB w czerwcu 2014 roku przeprowadziło badanie branży outsourcing call/contact center. Ponieważ spotkało się ono z dużym zainteresowaniem zrealizowana zostanie kolejna edycja.

Celem badania była analiza sektora outsourcing call/contact center w Polsce oraz próba identyfikacji wszystkich firm, które oferują takie usługi. W wyniku przeprowadzonego badania powstał raport, który usystematyzował rozproszone do tej pory dane. Badanie zainspirowało również SMB do systematycznej aktualizacji danych w kolejnych edycjach badania. – Wyniki czerwcowej edycji umieściły nas w dobrym punkcie do dalszych badań. W następnej odsłonie badań planujemy rozszerzenie ankiety o kolejne zagadnienia, tak, aby raport dostarczał jeszcze bardziej interesujących informacji. Dążymy do tego, by był on jak najbardziej przydatny dla wszystkich związanych z rynkiem outsourcing cc – komentuje plany Marcin Sosnowski, dyrektor wykonawczy SMB.

Następna edycja badania planowana jest na początek przyszłego roku. SMB obecnie prowadzi konsultacje w branży outsourcing cc oraz wśród czytelników raportu. Celem dyskusji jest ustalenie nowych zagadnień poruszanych podczas przyszłych analiz.

Raport z badań jest dostępny na stronie internetowej SMB.

Źródło: SMB

 

POLECANE WYDAWNICTWA

NEWSLETTER

Zapisz się na darmowy newsletter. Najnowsze informacje z branży PR.

WYDARZENIA

ZALOGUJ SIĘ

NEWSLINE POLECA

SZKOLENIA

Newsline.pl 2007. Wszelkie prawa zastrzeżone Polityka Cookies
powered by edito cms
realizacja ideo,
0